Skip to main content
naples home Schooltool weather familyid Lunch Menu Mail   

Honor Roll Marking Period 4 2017-2018

NAPLES JR. SR. HIGH SCHOOL
2017-2018 High Honor Roll – MP 4
Grade 7
Nash Baader, Adam Bay, Zoe Bolton, Eliza Callaghan, Danielle Clark, Willow Clark, Rebekah Dallas, Brynn Davis, Cecilia DeMallie, Morgan Dittman, Taylor Dittman, Luke Giovine, Charlie Grove, Nicholas Hopper, Alisa Marks, Paigan Maslyn, Jennier Ranney, Cade Rathbun, Drew Reigelsperger, Logan Voss
 
Grade 8
Jackson Brahm, Emma D’Aurizio, Kaya DeTurk, Stella Frazer, Owen Gentner, Christopher Giovine, Jesse Gordon, Jenna Gurnee, Kasey Hall, Owen Hulbert, Ryan Lester, Mackenzie Louthan-Green, Rhiannon Mansfield, Kaitlyn Mark, Jaidn Maslyn, Wes McMullen, Anna Quarterman, Grace Uhlen, Wyatt Woodard
 
Grade 9
Liam Almekinder, Emma Brace, Chloe Davis, Meaghan Gerstner, Benjamin Green, Chloe Halloran, Nicole Houghteling, Jaden Inda, Andy Lin, Alicia Livermore, Jessie Norton, Jacob Schwartz, Ava Sheedy, Derik Thompson, David Voss III, Chloe Wright
Grade 10
Faith Giovine, Aren Jensen, Kharyl Judith, Katelyn Lincoln, Shaylyn McGory, Erin Mull, Phoebe Neubauer, Erin Norton, Kallyn Stekl, Gianna Vest
 
Grade 11
Addriena Bradley, Grace Cerneskie, Skye Chaapel, Nicholaus Clearman, Luke Didion, Sarah Giovine, Caitlin Goodwin, Benjamin Gordon, Nicholas Green, Lindsey Kugler, Autumn Kunes, Jacob LaPrairie, Emily Logan, Elizabeth Maczynski, Gavin Metzger, Madison Miller, Lukas Perry, Maddison Pickering, Adam Quarterman, Stefan Radak, Cole Rathbun, Dylan Rohr, Naomi Sprague, Hannah Steff, Maeve Wright, Andrew Yates, Stuart Yates
 
Grade 12
Alexzander Baader, Evan Bay, Timothy Brautigam, Hannah DelGatto, Ethan DeTurk, Bryce Hazlett, Spencer Hunter, Whalen Jensen, MaCauley Kastner, Vincent Leta, Emma Lincoln, Fennel Makepeace, Paytan Mann, Julia Mark,
Nicholas Moore, Hayden Myers, Sophia Northrop, Alicia Quarterman, Claire Radak, Sequoia Simons Folts,  Ashley Wight, Keegan Wilk, Maeya Yeatman


NAPLES JR. SR. HIGH SCHOOL
2017-2019 Honor Roll – MP 4
 
Grade 7
Rubie Godfrey, Nedelcho Neumann, Laberta Pompeo, Kamren Rullo, Willow Simons Caruso, Jaedon Smallze, Abigail Smith, Jake Stone, Evan Waldeis
 
Grade 8
Alyssa Allen, Wyatt Bruen, Austin Chapman, Jamielyn Dallas, Tyge Johnson, Ava Kennedy, Christopher Mendoza, Damian Moore, Azariah Owens, Grayce Pierce, Jacob Pogel, Madeline Rodger, Max Ryan, Skhyler Smith, Samuel Stevens, Sarah Webster, Sierra Wells, Kaylee White, Jordon Wilkins
 
Grade 9
Timothy Avila, Virginia DiGiacinto, Bruce Elwell, Ethan Friend, Kimberly Gelder, Benjamin Huff, Rachel Kugler, Alexsis Lancette, Carolelyn LaPrairie, Angela Marks, Rawson Martin, Anna Mestler, Michael Neumann, Lillian Pridmore, Samuel Rocha, Makenna Ward
 
Grade 10
Maxwell Bruen, Kara Cusson, Olivia Fiero, Ethan Gentner, Angalina Lombardo, Dylan McMullen, Madison Santillo, Jessica Schwartz, Leif Stone
 
Grade 11
Jacob Brace, Tiffany Brugge, Felicity Hutchinson, Owen Kennedy, Chloe Owens, Kyle Pierce, Austin Summers, Darci Thompson
 
Grade 12
Avery Baader, Andrew Bell, Jake Cratsley, Solana Low, Abigail Northrop, Zackery Ryan, Jarrett Wagner
 

DEPARTMENTS

DISTRICT

OUR SCHOOLS

footer logo

Matt Frahm, Superintendent

136 North Main Street
Naples, New York 14512
Phone: 585-374-7900
www.naplescsd.org




Developed by CNYRIC